“Энг намунали бошланғич ташкилоти” кўрик-танловининг Андижон шаҳар босқичи ғолиблари аниқланди.
andijon
“Энг намунали бошланғич ташкилоти” кўрик-танловининг Андижон шаҳар босқичи ғолиблари аниқланди.da fikr bildirishni o'chirish
Ижтимоий тармоқларда 2021 йил 6 март куни эълон қилинган “UzAvto Motors” (GM) ходимлари иш ташлаш қилмоқда экан” сарлавҳали видеомурожаат юзасидан РАСМИЙ МУНОСАБАТ
Ижтимоий тармоқларда 2021 йил 6 март куни эълон қилинган “UzAvto Motors” (GM) ходимлари иш ташлаш қилмоқда экан” сарлавҳали видеомурожаат юзасидан РАСМИЙ МУНОСАБАТda fikr bildirishni o'chirish
Ўзбекистон касаба уюшмалари Федерацияси Кенгаши раиси Қудратилла Мирсагатович Рафиқов бошчилигидаги республика ишчи гуруҳи 2022 йил 15 март куни Асака туманига ташрифи буюрди.
Ўзбекистон касаба уюшмалари Федерацияси Кенгаши раиси Қудратилла Мирсагатович Рафиқов бошчилигидаги республика ишчи гуруҳи 2022 йил 15 март куни Асака туманига ташрифи буюрди.da fikr bildirishni o'chirish