ЎЗБЕКИСТОН ИСТЕЪМОЛ ТОВАРЛАРИ ИШЛАБ ЧИҚАРИШ, САВДО ВА ХИЗМАТ КЎРСАТИШ ТАШКИЛОТЛАРИ ХОДИМЛАРИ КАСАБА УЮШМАСИ АНДИЖОН ВИЛОЯТИ РАИСЛАР КЕНГАШИНИНГ НАВБАТДАГИ ЙИҒИЛИШИ ЎТКАЗИЛДИ
andijon
ЎЗБЕКИСТОН ИСТЕЪМОЛ ТОВАРЛАРИ ИШЛАБ ЧИҚАРИШ, САВДО ВА ХИЗМАТ КЎРСАТИШ ТАШКИЛОТЛАРИ ХОДИМЛАРИ КАСАБА УЮШМАСИ АНДИЖОН ВИЛОЯТИ РАИСЛАР КЕНГАШИНИНГ НАВБАТДАГИ ЙИҒИЛИШИ ЎТКАЗИЛДИda fikr bildirishni o'chirish
Избоскан туманида Ўзбекистон касаба уюшмалари Федерацияси Халкаро Меҳнат Ташкилоти билан хамкорликда давлат органлари нодавлат, нотижорат ташкилот вакиллари ва фермерлар салохиятини ошириш, 2018 йил пахта йигим -терими даврида мажбурий мехнатга йул куймаслик буйича тренинг семинар ўтказилди
Избоскан туманида Ўзбекистон касаба уюшмалари Федерацияси Халкаро Меҳнат Ташкилоти билан хамкорликда давлат органлари нодавлат, нотижорат ташкилот вакиллари ва фермерлар салохиятини ошириш, 2018 йил пахта йигим -терими даврида мажбурий мехнатга йул куймаслик буйича тренинг семинар ўтказилдиda fikr bildirishni o'chirish